Pozostali producenci pamięci

Karty pamięciowe firmy Transcend są tworzone z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących w dziedzinie elektroniki użytkowej norm jakościowych, dzięki czemu do rąk klientów trafiają nie tylko nowoczesne, ale i w pełni niezawodne przenośne nośniki pamięci.

Karty pamięci SD, SDHC, MMC, MS oraz xD oferowane przez tajwański koncern Transcend wyróżniają się ponadto energooszczędnością oraz trwałością. Produkty te coraz częściej są dodatkowo wyposażane w specjalne zabezpieczenia, które są doskonałą ochroną przed utratą zapisanych na nośniku danych.

Dyski do komputerów Transcend oraz przenośne pamięci mogą być wykorzystywane zarówno do celów domowych, jak i biznesowych. Karty pamięci współpracują z wieloma urządzeniami mobilnymi, takimi jak cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery, telefony komórkowe, dyktafony, konsole do gier oraz nawigacje GPS. Wyróżniają się bezawaryjnością oraz wysoką precyzją wykonania.

Wzrastająca renoma firmy Transcend powoduje, że jej produkty mogą z powodzeniem zastąpić karty pamięci największych światowych koncernów działających na polu elektroniki cyfrowej, takich jak: A-Data, Lexar, GoodRam, SanDisk, Kingston , Samsung, Panasonic czy Pretec.

Obecnie Transcend jest współtwórcą różnego rodzaju pamięci flash oraz wyposażenia dla niewielkich urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, aparatów, palmtopów). Przedsiębiorstwo niezwykle intensywnie wykorzystuje wszelkiego rodzaju standardy, przekraczając nawet ich zapisy. Dzięki temu do naszych rąk trafiają nowoczesne i zaawansowane technologicznie karty, które umożliwiają nie tylko zwiększanie przestrzeni pamięciowej, ale także cechują się imponująco szybką prędkością zapisywania danych.